Zaměstnanecké výhody, neboli benefity, jsou jedním ze způsobů, jimiž se snažíme získávat nové, vysoce motivované zaměstnance a zároveň odměňovat naše stávající zaměstnance za jejich práci a vysoké výkony.

Jaké zaměstnanecké výhody můžete získat?

Příspěvek na stravování

Ihned po nástupu do pracovního poměru získáváte nárok na příspěvek na stravování formou stravenky.

Cafeterie

Od dubna 2013 je v naší společnosti zavedena moderní internetová aplikace pro správu nepeněžních odměn (zaměstnaneckých benefitů) - Cafeterie. Jde o moderní internetový nástroj, který plně nahrazuje administraci zaměstnaneckých benefitů, je vyvinutý "na míru" ve spolupráci se společností Edenred. Cafeterie funguje na principu přidělování bodů zaměstnancům, jimiž je odměňuje za pracovní výkony nad rámec běžné mzdy. Díky systému Cafeterie má každý zaměstnanec sám možnost spravovat si celý objednávkový proces od výběru z katalogu benefitů, přes zadání objednávky, až po jejich doručení. Má tak maximální volnost a svobodu při výběru svých benefitů.

Nápoje zdarma

Zaměstnancům jsou ZDARMA poskytovány horké nápoje - káva, čaj, kapučíno a čokoláda a také chlazená pitná voda.

Bonusová dovolená

Jazykové kurzy

Pro naše zaměstnance zajišťujeme i výuku cizích jazyků a to jak v sídle společnosti, tak i na některých pobočkách. Studovat můžete angličtinu nebo němčinu.