Než budete na některou pozici reagovat, dobře si přečtěte pracovní náplň a co od kandidáta očekáváme a pokud vybraná pozice bude odpovídat Vaší představě o zaměstnání i Vašim možnostem, zašlete nám svůj životopis nebo vyplňte osobní dotazník.

 

Jak probíhá výběrové řízení ve STUDENT AGENCY?

Prvním krokem ve výběrovém řízení je pečlivé posouzení každého životopisu, proto je velmi důležité, abyste v něm uvedli kompletní a aktuální informace.

Protože často zpracováváme velké množství životopisů, může se stát, že na Váš životopis budeme reagovat i s 2 týdenním odstupem. V případě, že nebudete kontaktováni, znamená to, že jste do užšího kola výběrového řízení nebyli zařazeni.

V případě, že Vaše znalosti a zkušenosti odpovídají požadavkům na danou pozici, telefonicky nebo emailem Vás pozveme k osobnímu pohovoru. Ve svých materiálech proto nezapomeňte uvést svůj kontaktní telefon a emailovou adresu.

Osobní pohovor je základním prostředkem, který využíváme při výběrovém řízení. U některých pozic jej v dalších kolech doplňují modelové situace, případové studie, odborné nebo psychologické testy.

O konečném výsledku výběrového řízení rozhodují všechny dílčí části daného výběrového řízení.

O konečném výsledku výběrového řízení budete informováni do 14 dnů po vyhodnocení a uzavření všech jeho částí.