STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Jsme firma, která si již od roku 1993 kladla za cíl, být ve svém oboru nejlepší. A díky poskytování služeb na vysoké úrovni, profesionalitě a uvádění nových trendů v cestování a vzdělávání, se nám to daří.

Základním kamenem naší společnosti jsou zaměstnanci. Jsou to právě oni, kteří svou činností a přístupem aktivně vytvářejí pozitivní vnímání společnosti, a proto klademe důraz na proklientský přístup, vstřícnost, pracovitost, schopnost týmové spolupráce, kreativitu a ochotu učit se něco nového. Díky odborným školením a seminářům jsme schopni tyto vlastnosti u zaměstnanců rozvíjet a obohacovat.

V současné době STUDENT AGENCY nabízí zájemcům o zaměstnání širokou škálu pracovních pozic, protože zastřešuje i další firmy, které do portfolia společnosti patří, a tím jsou: RegioJet (autobusový a vlakový dopravce), Orbix (cestovní služby pro korporátní klientelu), DOVOLENA.cz (portál cestovní agentury).