Bali, tropický ostrov chrámů a nekonečných pláží

Bali je jednou z nejoblíbenějších exotických destinací v jihovýchodní Asii. Mekkou všech surfařů a potápěčů. Najdete zde dlouhé pláže s bílým jemným pískem, kde se budete cítit jako v ráji. Milovníci přírody se budou tetelit blahem nad krásou místních jezer, vápencových útesů, vodopádů, rýžových polí, květinových zahrad a sopek. Klid a pohodu pak najdete v nespočtu mystických chrámů. Když vám po tom všem navíc vyhládne, tak se dostanete do gastronomického nebe. Radost bude mít i vaše peněženka, ceny ubytování i jídla jsou velmi příjemné.

Náš TIP: V říjnu do Indonésie pomalu přichází období dešťů. Nemusíte se jej ale bát. Zpravidla během dne sem tam příjde krátká přeháňka, které si skoro ani nevšimnte. V tomto období je na Bali méně turistů a zpravidla tak dosáhnete i na nižší ceny.

 

Nenašli jste svou vysněnou letenku? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

Nejlevnější letenky na Bali

Jak si správně vybrat letenku na Bali?

Vybrat si levnou letenku není nic složitého. Nejdříve se zamyslete nad tím, co od letenky očekáváte. Chcete letět v pohodlí a se skvělým servisem nebo hledáte nejlevnější letenku. Budete cestovat na lehko jen s báglem nebo s sebou povezete velký kufr (odbavené zavazadlo). Očekáváte na palubě občerstvení nebo další služby? Případné dokupování služeb k původně levné letence může vaši cestu dost prodražit. A pak už se dejte do vyhledávání. Díky unikátnímu vyhledávači letenek STUDENT AGENCY budete mít na jednom místě srovnané ceny letenek více než 650 leteckých společností.

Odkud na Bali poletíte?

Z českých letišť si můžete pro cestu na Bali vybrat pouze letiště Václava Havla v Praze. Z Prahy na Bali aktuálně není možné využít přímý let a je nutné si vybrat letenku s přestupem například v Doha, Dubaji nebo třeba Istanbulu. Další variantou je rezervovat si letenky z Vídně na Bali, letenky z Frankfurt nad Mohanem na Bali, letenky z Berlína na Bali nebo letenky z Mnichov na Bali. V naší nabídce najdete letecká spojení ze všech evropských letišť.

Jak letět na Bali nejrychleji?

Nejrychlejší je samozřejmě využít přímý let, to ale není aktuálně tak jednoduché. Žádné z okolních letišť zatím přímé lety na Bali nenabízí. Proto pokud si chcete cestu zkrátit, musíte si dát pozor zejména na délku přestupu. Pokud ale najdete akční letenku s dlouhým časem přestupu, nezoufejte, využijte čas a projdět si přestupní destinaci. Některé aerolinky nabízejí v místě přestupu zdarma krátké výlety s průvodcem a vy si tak cestu můžete zpříjemnit. Vyrazit za poznáním můžete i na vlastní pěst, hlídejte si ale hodinky, ať vám návazný let neuletí.

Kde na Bali přistanete?

Na Bali je pouze jedno mezinárodní letiště Denpasar Bali Ngurah Rai, které leží přibližně 13 kilometrů od hlavního města Denpasar Bali a jen 3 kilometry od oblíbeného letoviska Kuta. Nejrychlejší a nejpříjemnější cestu z letiště budete mít v případě, že si necháte zajistit transfer přímo hotelem, kde se ubytujete. Pokud budete chtít využít taxi, rezervujte si jej přes aplikaci Grab nebo Blue Bird dopředu. Po příletu se na vás vrhnou místní taxikáři, kteří budou požadovat za převoz mnohem vyšší ceny a spoléhat na vaši neznalost. Pokud jejich služby budete chtít, rozhodně si cenu domluvte dopředu a smlouvejte.

Jakou si vybrat leteckou společnost?

Bali je v současné době uzavřeno a vzhledem k pandemické situaci nejsou k dispozici žádné lety. Oblíbenými aerolinkami, které létají na Bali jsou Emirates, Qatar Airways, Singapore Airlines, KLM, Air France nebo Eva Air. Doba letu na bali vám s přestupem zabere 18 až 24 hodin. Výběr aerolinky záleží na vašich preferencích, proto si přečtěte více informací o aerolinkách v proklicích. Qatar Airways vám nabídne luxus 5* aerolinky, na palubě Emirates si budete užívat pohodlí a navíc získáte pojištění na COVID-19 zdarma, s KLM a Air France budete cestovat s výborným palubním servisem a navíc podpoříte aerolinku, která se snaží o minimalizaci odpadu a dekarbonizaci letecké dopravy. 

 

Jak si koupit nejlevnější letenky na Bali?

Nejlevnější letenku na Bali si zakoupíte vždy online. Ceny letenek se pohybují okolo 16 až 20 tisíc korun. Pokud chcete koupit letenku opravdu levně, tak si můžete počkat na akční letenky, které se mohou pohybovat kolem 13 tisíc korun. Takto levné letenky jsou většinou na lety, které si kupujete s dostatečným předstihem. Last minute letenky jsou zpravidla dražší. Ceny letenek si můžete kdykoliv ověřit přes formulář na našem webu, který vám během pár vteřin srovná nabídky více než 650 leteckých společností podle zadaných parametrů. Pokud potřebujete s výběrem letenky poradit, můžete se obrátit na naše specialisty nebo nám napsat na e-mail letenky@studentagency.cz. S výběrem vám pomohou také prodejci na našich pobočkách v Praze, Brně a Ostravě nebo v rámci STUDENT AGENCY/RegioJet Pointů na více než 30 pobočkách po celé ČR.

Kde najdu aktuální vstupní podmínky na Bali?

Táhne vás to na nádherné pláže? Chcete si užívat slunce a pohodu exotického ostrova? Pak je indonéský ostrov Bali tím pravým místem pro vaši dovolenou. Před tím, než si koupíte letenky, si prostudujte vstupní podmínky do Indonésie na stránkách Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz.

Uleť si s akčními letenkami STUDENT AGENCY na Bali. Letenky online a na pár kliknutí!