Zažijte Emiráty!

V Emirátech, úžasné destinaci spojující moderní architekturu s tradičními kulturami, čeká návštěvníky celá řada fascinujících zážitků.

Dubaj, nejznámější emirát, vyniká svými impozantními mrakodrapy, jako je Burj Khalifa, nejvyšší budova světa, a uměle vytvořeným Palm Jumeirah. Návštěva tradičního tržiště, zvaného souk, nabízí autentický pohled na místní kulturu a umění.

Abú Dhabí, hlavní emirát, zaujme návštěvníky mešitou Sheikh Zayed Grand Mosque, architektonickým skvostem a symbolem tolerance. Oázové město Al Ain, známé svými historickými památkami a zahradami, nabízí klidný únik do přírody.

Pro dobrodružné duše je tu také možnost podniknout výlet do pouště, kde mohou zažít autentický arabský západ slunce nebo se vzbudit dobrodružným safari. Pro milovníky luxusu a nakupování je Dubaj Mall s rozsáhlou nabídkou butiků a zábavních atrakcí tím pravým místem.

Celkově lze v Emirátech objevit kombinaci futuristických panoramat, historických památek a bohaté kultury, která zanechá návštěvníky fascinované a inspiruje je k nezapomenutelným zážitkům.  

Objavte Emiráty-2-730x220