Nejlevnější letenky Austrálie

Leťte s námi do Austrálie a poznejte nejmenší kontinent, který leží na opačné straně zeměkoule. Zemi, kde se mísí nedotčená příroda s moderními městy, kde žije směsice obyvatel ze všech koutů světa, kde narazíte na zvířata, která znáte jen ze zoo.

         
 

Každá část Austrálie má co nabídnout ...

SEVERNÍ TERITORIUM

Nahlédněte do bohaté Aboriginské historie, nechte se unést drsnou přírodou Severního teritoria – monolit Uluru, 36 skalnatých hlav Kata Tjuta, Královský kaňon, národní park Kakadu, vyzkoušejte kanoning v soutěskách Katherine Gorge, navštivte město Alice Springs nebo multikulturní Darwin.

 

QUEENSLAND

Nechte se ohromit „Slunečním státem“ s bílými plážemi, Velkým bariérovým útesem, navštivte ráj surfařů – Gold Coast, největší písečný ostrov světa Fraser nebo nejstarší deštný prales planety Daintree.

 

ZÁPADNÍ AUSTRÁLIE

Je nejrůznorodější oblastí Austrálie. Nadchne vás vinařská mekka Margaret River, oslní vás skalní útvary Bungle Bungle, vodopády v národním parku Karinjini, pláž mušlí Shell Beach, hraví delfíni nebo můžete vyzkoušet, jak se plave s největší rybou světa – žralokem velrybím.

 

JIŽNÍ AUSTRÁLIE

Odpočiňte si v poklidu vinic, třeba v údolí Barrossa, Clare nebo McLaren, objevte magické opály v podzemním městě Cober Peby, navštivte divokou přírodu ostrova Kangaroo nebo se svezte slavnou železniční cestou skrz poušť.

 

NOVÝ JIŽNÍ WALES

Oddejte se kosmopolitní Sydney, projděte si čarokrásné Modré hory, svezte se na své vlně v Byron Bay, poznejte klenot panenské přírody – ostrov Lord Howe nebo nejvyšší horu Austrálie Mt. Koscziosko ve Sněžných horách.

 

VIKTORIE

Pochutnejte si na delikatesách ve vyhlášených restauracích Melbourne, projeďte si Velkou oceánskou cestu s 12 apoštoly, navštivte hory Granpians, národní park Wilsons Promotory, tučňáky na ostrově Phillip nebo vinice v údolí Yarra.

 

TASMÁNIE

Zkuste něco skutečně unikátního, panenská příroda Tasmánie vás uchvátí – zátoka Wineglass, pohoří Craddle, divoký ostrov Brunny či vodopády v národním parku Mount Field. Navštivte historickou věznici Port Arthur nebo ochutnejte slavné tasmánské sýry.

 

TERITORIUM HLAVNÍHO MĚSTA

Navštivte jediný parlament na světě, kde se můžete procházet nad hlavami zákonodárců v hlavním městě Austrálie Camberra. Město je také plné výstav a muzejních expozicí. Zaujmou vás také bílé pláže s delfíny a velrybami v Jervis