Užijte si předvánoční čas na nejkrásnějších adventních trzích

 

Krakov

Ochutnejte pověstnou třešňovou vodku nebo pitný med. Projděte se po náměstí Rynek Glowny a nechte se svést vánoční atmosférou. I letos tady najdete nespočet ručně vyráběných betlémů tzv. Szopki.
předvánoční Krakov

Kodaň

Nechte se okouzlit zimní pohádkovou krajinou na tradičním trhu v zahradách Tivoli. Dejte si třeba svařák v některé z roztomilých chaloupek v dánské metropoli.
předvánoční Kodaň

Řím

 Zamilujte se do vůně biskupského chlebíčku. Na adventních trzích na náměstí piazza Navona na vás dýchne pravá vánoční atmosféra.
předvánoční Řím

Paříž

V Paříži najdete kouzelný vánoční trh, který se táhne přes Avenue de Champ elysées až k náměstí Svornosti. Nezapomeňte ochutnat místní vynikajícíc makronky.
předvánoční Paříž

Londýn

Vánoce v Londýně jsou prostě magické! Navíc můžete spojit dvě mouchy jednou ranou. Užijte si adventní trhy na Trafalgarském náměstí a před odletem si zajděte na vánoční nákupy.
předvánoční Londýn

Moskva

Vánoce v Moskvě jsou prostě bombastické! Najdete tady více než 30 adventních trhů a možná i letos uvidíte obrovskou svítící kouli. Domů svým blízkým pak nezapomeňte přivést pravou ruskou Matrojšku.
předvánoční Moskva

Riga

Dáváte přednost klidu a pohodě? Pak jsou adventní trhy v Rize to pravé ořechové. Uleťte si na náměstí před Rižškým dómem a nechte se zlákat k vánočně vyzdobeným stánkům.
předvánoční Riga

Brusel

Čokoláda a Vánoce patří neodmyslitelně k sobě! A kde mají tu nejlepší? No přece v Belgii. Ochutnejte vynikající vafle s horkou belgickou čokoládou uprostřed nádherného historického centra .
předvánoční Brusel

Amsterdam

Proč navštívit během adventu právě Amsterdam? Protože tady mají překrásný Festival světel. A tím to nekončí, těšit se můžete na nejvýše položenou houpačku v Evropě, tradiční holandské výrobky nebo místní specialitu tooliebollen - smažené koblihy s rozinkami nebo jablky.
předvánoční Amsterdam

New York

Užijte si předvánoční New York. Těšit se můžete na svátečně vyzdobené výlohy, skvělé nákupy nebo nádherný vánoční strom před Rockefeller Centrem. V Central Parku si pak můžete zabruslit. Ať už se vydáte během adventu v New Yorku kamkoliv, dýchne na vás kouzelná atmosféra Vánoc.
Vánoce v New Yorku

 

Láká vás návštěva jiné metropole? Nevadí! Díky našemu unikátnímu vyhledávači letenek pro vás máme nabídku více než 650 leteckých společností. Stačí pár kliknutí a připravíme vám nabídku na míru.