Objevte krásy Bulharska!

Bulharsko je zemí nekonečných možností. Prožijte báječnou dovolenou na zlatavých plážích, které omývá průzračně čisté moře. Pokud jste milovníky historie a architektury, tak nezapomeňte navštívit starobylé město Nesebar, které je zapsáno na seznamu UNESCO a jeho založení sahá hluboko do dob antiky. Nebo se nechte okouzlit zapadlými horskými vesničkami a nádhernou přírodou. Výlet si můžte udělat třeba na horu Pirin nebo Rila.

Náš TIP: Bulharsko není jen moře a vodní radovánky. Říjen je ideální čas, kdy vyrazit do hor nebo vzít s sebou kolo a vyrazit na cykloturistiku.

 

Nenašli jste svou vysněnou destinaci? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

 

Bulharsko

Kde najdu aktuální vstupní podmínky do Bulharska?

Vlivem pandemie Covid-19 došlo k zpřísnění podmínek vstupu téměř  do všech států nejen v rámci Evropské Unie, ale na celém světě. Než si rezervujete letenku, informujte se o tom, jaké podmínky vstupu platí v Bulharsku. Veškeré podstatné informace jsme pro vás shrnuli na našem webu www.kammuzu.cz. Detailní informace pak najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz.

Uleť si s akčními letenkami STUDENT AGENCY do Bulharska. Online letenky na pár kliknutí!