Zažijte šum amerických velkoměst!

 

Objevte svět za velkou louží a nechte se unést atmosférou nejznámějších amerických velkoměst. Prohlédněte si ikonické stavby New Yorku, ochutnejte luxus floridského Miami, projeďte se v tramvaji po San Franciscu nebo se projděte po chodníku slávy v prosluněném Los Angeles. Určitě je z čeho vybírat, proto neváhejte a využijte nabídku akčních letenek do USA.

 

 skyscrapers-5460563 - kopie

 

New York

Nejlidnatější město USA položené na ústí řeky Hudson do Atlantského oceánu, které nikdy nespí. Projděte se po 5. Avenue, nechte se okouzlit světly Times Square, obdivujte Chrysler Building a Empire State Building, kdysi nejvyšší stavby světa, nebo se vyfoťte u sochy Svobody.

 

 new-york-3284034

 

Miami

Navštivte například krásnou Miami Beach a nedaleký Art Deco District s proslulými stavbami ve stylu Art Deco, nebo se vydejte na celodenní výlety do národního parku Everglades, do Universal Studios v Orlandu nebo do Kennedyho vesmírného střediska.

 

miami-3915622

 

San Francisco

Jedno z nejoriginálnějších měst v USA svojí kulturou, historií a architekturou. Udělejte si procházku po ikonickém Golden Gate Bridge, vydejte se na prohlídku bývalé věznice Alcatraz nebo si prostě jen užívejte nádherný výhled na město z kopců Twin Peaks.

 

 golden-gate

 

Los Angeles

Město andělů, druhé nejlidnatější město USA a domov mnoha celebrit. Je zde stále co objevovat, od proslulého Hollywoodu, kde sídlí světově nejproslulejší filmová studia, přes chodník slávy, na kterém naleznete více než 2 700 hvězd, až po legendární pláže v Malibu.

 

los-angeles-4313327