Zažijte šum amerických velkoměst!

 

Objevte svět za velkou louží a nechte se unést atmosférou nejznámějších amerických velkoměst. Prohlédněte si ikonické stavby New Yorku, ochutnejte luxus floridského Miami, projeďte se v tramvaji po San Franciscu nebo se projděte po chodníku slávy v prosluněném Los Angeles. Určitě je z čeho vybírat, proto neváhejte a využijte nabídku akčních letenek do USA.

 

 skyscrapers-5460563 - kopie

 

New York

Nejlidnatější město USA položené na ústí řeky Hudson do Atlantského oceánu, které nikdy nespí. Světové centrum finančnictví, domov rozmanitých kultur. Na své si zde přijde jak milovník nákupů, tak kultury nebo architektury. Projděte se po 5. Avenue, nechte se okouzlit světly Times Square, obdivujte Chrysler Building a Empire State Building, kdysi nejvyšší stavby světa, nebo se vyfoťte sochou Svobody.

 

 new-york-3284034

 

Miami

Moderní oáza luxusu, domov velké latinskoamerické komunity, ideální skloubení celoročního teplého počasí, pestrého nočního života a koupání v moři. Navštivte například krásnou Miami Beach a nedaleký Art Deco District s proslulými stavbami ve stylu Art Deco, nebo se vydejte na celodenní výlety do národního parku Everglades, do Universal Studios v Orlandu nebo do Kennedyho vesmírného střediska.

 

miami-3915622

 

San Francisco

Jedno z největších světových technologických a univerzitních center. Město specifické svým kopcovitým terénem, který překonávají typické tramvaje. Jedno z nejoriginálnějších měst v USA svojí kulturou, historií a architekturou. Udělejte si procházku po ikonickém Golden Gate Bridge, vydejte se na prohlídku bývalé věznice Alcatraz nebo si prostě jen užívejte nádherný výhled na město z kopců Twin Peaks.

 

 golden-gate

 

Los Angeles

Druhé nejlidnatější město USA a domov mnoha celebrit, přezdívané město andělů. Je zde stále co objevovat, od proslulého Hollywoodu, kde sídlí světově nejproslulejší filmová studia, přes chodník slávy, na kterém naleznete více 2 700 hvězd, až po legendární pláže v Malibu.

 

los-angeles-4313327