Portugalsko, země mořeplavců

Leťte s námi a  objevte krásy podmanivého Lisabonu s neuvěřitelnými výhledy, malebné portugalské městečko Porto, které dalo světu portské víno nebo okouzlující květinový ostrov Madeira. Užijte si výbornou kuchyni, skvělé víno a pravou atmosféru Portugalska.

Náš TIP: prodlužte si léto. Portugalsko je ideální místo, kam si zaletět na podzim a užít si koupání, slunce a pláže. Ať už vyrazíte v říjnu do Porta nebo navštívíte Faro, čeká vás příjemné počasí.

 

Nenašli svou vysněnou destinaci? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

 

lisabon

Kde najdu aktuální vstupní podmínky do Portugalska?

Než si rezervujete letenky, nezapomeňte se podívat na platné vstupní podmínky do země. Stručný souhrn informací jsme pro vás připravili na našem webu www.kammuzu.cz, detailní informace pak najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz. Pokud chcete, aby vaše cesta proběhla bez komplikací sledujte vstupní omezení a před cestou si vyřiďte všechny povinné náležitosti, které pro vstup potřebujete.

Uleť si s akčními letenkami STUDENT AGENCY do Portugalska. Letenky online a na pár kliknutí!