Společně s ruskými aerolinkami Aeroflot jsme pro vás vybrali nejoblíbenější destinace.

Aeroflot se zaměřuje na spokojenost svých zákazníků. Využijte špičkové spojení mezi Evropou a Asií nebo do severní Ameriky, například na Kubu, do Miami, Los Angeles nebo New Yorku.

Nově si cestující do Petrohradu mohou vyřídit zdarma elektronické vízum. Vízum je vystaveno na maximálně 8 dní a platí 30 kalendářních dnů od vydání. O vízum je možné žádat 20 dní a nejpozději 4 dny před odletem. Do Leningradské oblasti a Petrohradu je možné vstoupit přes dané hraniční přechody. Podrobnější informace naleznete na našem webu.

4 důvody, proč letět s Aeroflotem:

 1. Občerstvení a nápoje na všech letech zdarma
 2. Nejrychlejší cesta do Asie
 3. 4 hvězdičky Skytrax, plný počet (7) za bezpečnost
 4. Jedna z nejmladších letek na světě (průměrný věk letadla 4,1 roku)

 

Aeroflot letenky

 

    

Podmínky

 • platnost: do vyprodání volných míst
 • konkrétní podmínky jsou uvedeny v průběhu rezervace
 • U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

Akční letenky s Aeroflotem   Akční letenky s Aeroflotem   Akční letenky s Aeroflotem

 

Aeroflot Russian Airlines

 • Aerolinky 17. března 2013 oslavily výročí 90-ti let od svého vzniku.
 • Letecká společnost Aeroflot vás dopraví do 118 měst v 51 státech světa (z toho 31 měst je přímo v Rusku).
 • Aeroflot je leteckou společností, která získala prestižní ocenění  Skytrax (World Airline Awards) jako "Nejlepší letecká společnost východní Evropy" pro rok 2019, 2018, 2017 a 2013. Další ocenění získala v kategoriích "Best Airline Staff in Eastern Europe" a "Best Cabin Crew in Russia".
 • Letecká společnost Aeroflot byla oceněna čtyřmi hvězdičkami kvality v rámci hodnocení SkyTrax, čímž se potvrzuje komplexní kvalita služeb a Aeroflot se tímto dostává mezi lídry na poli letecké přepravy.
 • Při přestupu v Moskvě na letišti Šeremetěvo na dálkových letech není nutné vízum. Pokud cestující letí do/z Běloruska, Kazachstánu, Kyrgyzstánu a Arménie, platí zde vízová povinnost. Zapsaná zavazadla se tedy odbavují jen do prvního bodu vstupu do unie (v našem případě Moskva). Cestující se zapsanými zavazadly musí mít ruské vízum, aby mohli projít celní kontrolou a zavazadlo odbavit do cílové destinace. Pokud cestují pouze s příručním zavazadlem, ruské vízum mít nemusí. Výjimku z tohoto pravidla mají jen lety operované Aeroflotem. Aby cestující bez problémů odletěl do zemí výše je třeba, aby byl let na jedné letence operované Aeroflotem nebo musí mít ruské vízum v případě odbaveného zavazadla nebo musí mít ruský, kazašský, kyrgyzský, arménský nebo běloruský pas.
 • V případě volných míst je možné na letišti v Moskvě zakoupit upgrade z ekonomické třídy do třídy comfort. Platí pro cestující s placenou potvrzenou letenkou v ekonomické třídě na linkách Aeroflotu, typ letadla Boeing 777, kde je dostupný Comfort Class. Služba je dostupná v době check-inu, nebo v tranzitu v Moskvě před odletem. Cestující nemá nárok na navýšenou normu pro přepravu zavazadel, míle budou započítány dle původního ekonomického tarifu.
 • jedna z nejmladších flotil na světě, průměrný věk letadla 4,1 roku, celkem 228 letadel typu Boeing a Airbus

 

 Virtuální prohlídka Boeingu 777 letecké společnosti Aeroflot Russian Airlines

 

Vychutnejte si let s leteckou společností, která získala prestižní ocenění Skytrax (World Airline Awards) jako "Nejlepší letecká společnost východní Evropy" pro rok 2013, 2017 a 2018 a dne 15. 4. 2016 byla oficiálně oceněna čtyřmi hvězdičkami kvality v rámci hodnocení SkyTrax pro svou komplexní kvalitu služeb. Vyzkoušejte Boeing 777 při letu do Thajska.